Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi

Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi’nin www.erayreklam.com online satış sitesi kullanılmadan önce okunması gereklidir.

Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen www.erayreklam.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak üyelik başvurusunda bulunduğunuzda, bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Üyelerin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Mağazamıza üyelik başvurusunda bulunmak için üyelik sekmesine giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Alışveriş yapmadan önce satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Sitemizde yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretleri alıcıya aittir, siparişinizi onaylamadan önce bu uygulamamızı dikkate alınız. Siparişinizle ilgili iletmek istediklerinizi ödeme sayfasındaki “ek bilgi” alanına girmek suretiyle iletebilirsiniz.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.1. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,

1.2. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,

1.3. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Üye, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer üyelerin özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Üye, bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.4. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

2. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz. Ancak aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez;

2.1. Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse,

2.2. Üye, farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunduysa,

2.3. Üyeye, kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

3. Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızca iptal edilir;

3.1. Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,

3.2. Üye sahtekarlık girişiminde bulunduysa,

3.3. Üye sisteme veya firma ismine, işleyişine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa,

4. Sorumluluklar

4.1. www.erayreklam.com üyesi, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup, üyelik tarafımızca onaylandıktan sonra, işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.erayreklam.com sitesini kullanmaya başlayabilir.

4.2. Üye, www.erayreklam.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.erayreklam.com ‘ un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

4.3. Üyenin işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.erayreklam.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, Kullanıcının www.erayreklam.com ‘dan yararlanması, www.erayreklam.com tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabı kapatılabilir.

4.4. Üye, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin www.erayreklam.com ‘u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

4.5. Üye , www.erayreklam.com ‘dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerindeki Ticari Marka,Telif Hakkı ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu notlarını silemez veya çıkartamaz.

4.6. Üyelik iptali ve hesap silme işlemleri, www.erayreklam.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

4.7. Site üyelerinin birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.

4.8. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

4.9. Üye, site üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanacağı ödeme bilgilerinin (kredi kartı, GSM numarası bilgileri v.b.) doğru olduğunu, bunlardan kaynaklanan hukuki ve cezai sorumlulukların kendisine ait olduğunu kabul ve taahüt eder.

4.10. Sisteme kaydettiğiniz e-posta adresiniz. Gizlilik Koşulları çerçevesinde kayıt altında tutulacak, bilgilendirme ve tanıtım amaçlı e-postalar için kullanılacaktır. Tanıtım e-postalarını almaya devam etmek istememeniz halinde tanıtım mailleri üyeliğinden ayrılabilirsiniz.

5.Tebligat Adresleri

5.1. www.erayreklam.com sitesi üyelerinin www.erayreklam.com’a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

5.2.Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

5.3. Yine www.erayreklam.com’un üyenin kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın www.erayreklam.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir.

Üye, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.