Eray Reklam & Süblimasyon

Eray Reklam & Süblimasyon; kupa, ödül, plaket, madalya gibi reklam ve promosyon ürünleri ile süblimasyon baskı sistemleri ve sarf malzemeleri alanında 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, ülkemizin en köklü firmalarındadır.

Firmamız 1989 yılında İstanbul’da kurulmuş olup; kupa, ödül, plaket, madalya gibi birçok reklam ve promosyon ürününü müşterilerine yüksek kalite, en uygun fiyat ve hızlı teslimat prensipleriyle sunmayı amaç edinmiştir.

Birçok ithal ürünün Türkiye temsilciliğini alan firmamız; ayrıca kurduğu üretim tesisinde, çeşitli ürünlerin yerli üretimini gerçekleştirerek yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satışa sunmuştur.

90’lı yılların sonunda, süblimasyon baskı tekniğini Türkiye ile tanıştıran Eray Reklam & Süblimasyon, kurduğu bayilik ve toptan satış ağı ile süblimasyon baskı sistemleri, baskı ürünleri ve sarf malzemelerinin yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlayan öncü bir firma olmuştur.

30 yılı aşan tecrübesiyle, satış ve üretim faaliyetlerine devam eden firmamız, bugün ürünlerini 40’dan fazla ülkeye ihraç eden, dünya çapında tanınan bir markadır.