Teslimat Koşulları

www.erayreklam.com sitemizde satılan tüm ürünlerde tüm kargo ücretleri alıcıya aittir. Kargo ücretlerinin ödemeleri, ilgili kargo firmasına yapılacaktır.

Siparişleriniz, aksi talep edilmedikçe anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla gönderilecektir. Kargo dahil siparişinizle ilgili iletmek istediğiniz hususlar için, ödeme sayfasındaki “EK BİLGİ” alanını kullanınız.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en kısa sürede hazırlanıp kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin çıkış şubesine uzaklığına göre kargo şirketi siparişinizi size ulaştıracaktır.

Kargo şirketlerinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerinde yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, kargo firmalarının işleyişlerinde sorun yaşandığı durumlarda, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikme olabilir. Bu gecikmelerden dolayı erayreklam.com sorumlu tutulamaz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişiniz onaylandığında tarafınıza bir bilgilendirme e-posta’sı gönderilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

erayreklam.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicilerin aynı ürünleri alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir.

Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Hasarlı ve eksik” paket durumunda; hasar görmüş ve içeriği eksik paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı veya eksik olmadığı görüşünde ise, Alıcı paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız ve eksiksiz teslim edildiğini kontrol ettirmeyi ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini istemelidir. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Hasarlı veya içeriği eksik paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda onlinesatis@erayreklam.com email adresine mail ekine tutanak eklenerek bildirilmelidir.